Kredyty i ubezpieczenia

 

 

Kredyt jest jednym z podstawowych źródeł finansowania zakupu nieruchomości. Wiemy, że uzyskanie go nie jest proste. Aby uniknąć zawiłości związnych z wyszukaniem dla siebie najlepszego rozwiązania, zapraszamy do skorzystania z pomocy naszego doświadczonego doradcy kredytowego.

Zapewni on Państwu kompleksową obsługę poprzez wybór odpowiedniego i najkorzystniejszego sposobu finansowania zakupu wybranej nieruchomości oraz pomoc podczas całego procesu kredytowego (zgromadzenie niezbędnej dokumentacji, wypełnienie formularzy bankowych, bezpośredni kontakt na każdym etapie weryfikacji wniosku kredytowego, obecność przy podpisaniu umowy kredytowej).  

 

 

Posiadamy aktualną ofertę wszystkich renomowanych banków, oferując Państwu swoją pomoc przede wszystkim w zakresie:

  • kredytów hipotecznych, w tym mieszkaniowych, refinansowych, konsolidacyjnych i pożyczek hipotecznych,  
  • kredytów gotówkowych,
  • gotówkowych kredytów konsolidacyjnych,
  • a także dodatkowo kredytów samochodowych oraz kredytów i pożyczek dla firm.      

 

UBEZPIECZENIA

Jeśli chcemy mieć maksymalne poczucie bezpieczeństwa pamiętajmy o ubezpieczeniu majątkowym. Jest to idealne zabezpieczenie na wypadek różnych, nieprzewidzianych zdarzeń losowych, które mogą się przytrafić w życiu codziennym.

W ramach takiego ubezpieczenia pod ochronę można wziąć praktycznie wszystko. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że w razie nieprzewidzianej sytuacji niezależnej od nas, nic nas nie zaskoczy. Ubezpieczeniu majątkowemu podlegają przede wszystkich nieruchomości, ale również wszelkiego rodzaju urządzenia, sprzęty, maszyny, meble, a nawet zwierzęta. 

Jeśli chcemy mieć pewność wyboru najlepszego pakietu ochrony, musimy dokładnie porównać oferty poszczególnych ubezpieczycieli. Zamiast tracić czas samemu, skorzystajmy z pomocy doradcy, który rzetelnie i profesjonalnie wszystko nam wyjaśni.

PAMIĘTAJ:

  • wybierając ubezpieczenie majątkowe, zwróć uwagę na jego zakres. Nie wszystkie pakiety będą obejmowały np. kradzież, deszcz nawalny, powódź, zalanie. Dlatego wybierając ubezpieczenie musisz sprecyzować jego zakres. Dobrze jest pomyśleć o wszystkim, żeby żadna sytuacja nie była zaskoczeniem
  • określ wysokość składki, jaką zamierzasz płacić. Pamiętaj też, że im niższa składka, tym mniejszy zakres obejmuje ubezpieczenie, a ponadto niższa jest kwota ubezpieczenia.

 

ZAPRASZAMY do SKORZYSTANIA z NASZYCH USŁUG !!!

ZESPÓŁ MINT INVEST