O nas

 

Mint Invest - to odzwierciedlenie naszego podejścia do nieruchomości i Klientów

Mint z języka angielskiego to mięta (jako synonim świeżości, nowatorskiego podejścia), ale przede wszystkim to MAJĄTEK.

Invest  z kolei oznacza inwestowanie.

Jako zespół młodych i doświadczonych doradców rynku nieruchomości, posiadających bogatą wiedzę, nowatorskie pomysły oraz pasję, w rzetelny i profesjonalny sposób podchodzimy do obsługi szeroko rozumianego rynku nieruchomości.

W trakcie dotychczasowych kilkuletnich doświadczeń zwróciliśmy uwagę na wiele niezapełnionych przestrzeni w dziedzinie nieruchomości i obsługi klientów, które sukcesywnie staramy się uzupełniać, dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę naszym Klientom. 

Dla naszych Klientów jesteśmy kimś więcej niż tylko pośrednikami doprowadzającymi do zawarcia transakcji. Powierzając nam swój majątek - nieruchomość czy kapitał na jej zakup, Klient ma nie tylko pewność rzetelnej i starannej obsługi, ale również profesjonalne doradztwo m.in. rzeczoznawcy majątkowego, geodety, architekta, projektanta wnętrz, specjalistów z zakresu urbanistyki czy firm budowlanych.

Dzięki tak kompleksowej obsłudze Klient bezpiecznie nabywa nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym, gustownie urządzoną oraz sprawdzoną pod względem stanu technicznego.

Do naszych podstawowych usług należą:

  • kompleksowa obsługa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości
  • home staging nieruchomosći
  • doradztwo z zakresu inwestycji w nieruchomości
  • doradztwo kredytowe
  • regulowanie stanu prawnego nieruchomości

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych nieruchomości. Oferta ta wciąż się poszerza, dlatego też zachęcamy Państwa do regularnego odwiedzenia naszej strony internetowej, jak również osobistego kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania pełnych informacji na temat ofert.   

Nasza firma należy do ZSPON - ZACHODNIOPOMORSKIEGO STOWARZYSZENIA POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCI, które skupia niemal 100 biur nieruchomości z całego województwa. Dzięki tej współpracy nasza firma ma możliwość szerszej reklamy Państwa nieruchomości.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Liczymy, że biuro, które udało nam się stworzyć, spełni Państwa oczekiwania. Najlepszą zaś rekomendacją dla naszego biura będą zadowoleni Klienci, którzy na naszym pośrednictwem przeprowadzili udane transakcje i nadal chcą korzystać z naszych usług jednocześnie polecając nas innym.  Współpraca z nami to wygoda i komfort w podejmowaniu decyzji, a korzystając z naszych usług będziecie Państwo mieli uczucie doskonale wykonanej pracy i znakomitego interesu.

Nie działamy rutynowo. Każdego naszego klienta traktujemy INDYWIDUALNIE, starając się dokładnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować nasze działania do stawianych wymagań.

Serdecznie zapraszamy do współpracy - ZESPÓŁ MINT INVEST