[SRN20098]DZIAŁKA na SPRZEDAŻ, LUBCZYNA

oblicz opłatyzapytanie drukuj powrót

Karolina Zielonka

Karolina Zielonka

k.zielonka@mintinvest.pl

tel.: 508043843

cena: 55 055 zł (55 zł/m2)
SPRZEDANA
Proponujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Lubczynie, w bliskiej odległości od jeziora.
Powierzchnia działki to 1001 mkw. Brak MPZP, możliwość wydania Warunków Zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej, mieszkaniowej (w sąsiedztwie jest już taka zabudowa). Działka w kształcie prostokąta, krótszym bokiem przylega do drogi. Dojazd do dzialki drogą polną utwardzoną, działka jest uzborojona (energia, w-k). Możliwość kupna sąsiadującej działki o powierzchni 1024 mkw.
Zapraszamy na prezentację ? korzystne położenie, dobra cena - warto!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Zajmujemy się DORADZTWEM KREDYTOWYM oraz UBEZPIECZENIOWYM.

Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Jacek Karmazyn z siedzibą w Goleniowie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
SymbolSRN20098 Symbol SWO364544
Typ nieruchomościDZIAŁKA Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA Rodzaj rynkuWTÓRNY
Cena cena w innych walutach 55 055 PLNCena (EUR)12 910 €
Cena (USD)14 457 $Cena za m255 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatGOLENIOWSKI GminaGOLENIÓW
MiejscowośćLUBCZYNA Pow. działki1 001 m2
Szerokość działki (mb.)40 Długość działki (mb.)25
Kształt działkiPROSTOKĄT Rodzaj działkiBUDOWLANA
Dostępne sieciEN. ELEKTR., GAZ Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazJEST Nr Licencji23339