[MNI20961]DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ

oblicz opłatyzapytanie drukuj powrót

Magdalena  Kacprzak

Magdalena Kacprzak

magda@mintinvest.pl

tel.: 518 757 745

cena: 230 000 zł (15 zł/m2)
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki pod zabudowę inwestycyjną położonej w miejscowości 10 km od Goleniowa, przy drodze krajowej 112, która stanowi alternatywną trasę nad morze.

Prezentowana nieruchomość to działka o pow. 15400 m2 położona we wsi z systematycznie nowopowstającą zabudową jednorodzinną. Znajduje się tu szkoła, sklep i kościół.

Na wschód od wsi lasy pełne grzybów. Przez miejscowość planowana jest północna obwodnica Szczecina z przeprawą Police - Święta.

Atrakcyjność okolicy to malownicze położenie na trasie turystycznej ( alternatywnej nad morze ) Szczecin - Goleniów - Stepnica - Świnoujście oraz bliskość plaży nad zalewem w Stepnicy, Puszczy Goleniowskiej i Jeziora Dąbie.Zapraszamy na prezentację.

Zajmujemy się DORADZTWEM KREDYTOWYM oraz UBEZPIECZENIOWYM.

Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Jacek Karmazyn z siedzibą w Goleniowie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
SymbolMNI20961 Symbol SWO373319
Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA Rodzaj rynkuWTÓRNY
Cena cena w innych walutach 230 000 PLNCena w EURO50 462 €
Cena w USD54 602 $Cena za m215 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatGOLENIOWSKI GminaGOLENIÓW
MiejscowośćKRĘPSKO Powierzchnia działki15 400 m2
Szerokość działki (mb.)190 Długość działki (mb.)80
Rodzaj działkiROLNA