[MNI21496]Działka rekreacyjna Marianowo

oblicz opłatyzapytanie drukuj powrót

Karolina Czerwińska - Karmazyn

Karolina Czerwińska - Karmazyn

licencja: 19459

karolina@mintinvest.pl

tel.: 664 724 352

cena: 143 200 zł (80 zł/m2)
Przedstawiamy ofertę działki rekreacyjnej w Marianowie - miejscowości w powiecie stargardzkim, położonej na Jeziorem Marianowskim, ok. 20 km od Stargardu, 60 km od centrum Szczecina.

Działka objęta aktualny miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - oznaczona symbolem 1 US - teren zabudowy rekreacji indywidualnej oraz usług sportu. Położona ok. 400 m w linii prostej od jeziora. Posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej - ul. Poziomkowej. Położona w zachodniej części miejscowości, w pobliżu drogi prowadzącej do Czarnkowa, Pęzina i Stargardu.

Wymiary działki to 42 m2 (front działki) x 39 m (głębokość). Przy działce znajduje się bezpośrednio prąd, woda w odległości ok. 120 m od granicy działki.

Podstawowe parametry zabudowy (wg MPZP):
1. dwie kondygnacje nadziemne
2. max wysokość budynku - do 9,0 m
3. elewacja frontowa - szerokość do 15,0 m, wysokość - do 4,0 m
4. dach - symetryczny, kąt nachylenia - 45*
5. max. pow. zabudowy - do 10%
6. pow. biologicznie czynna - min. 85%.

Malownicza Gmina Marianowo, pozbawiona uciążliwego dla środowiska przemysłu, położona jest w dorzeczu rzek: Krąpiel, Krępa, Dołżnica i Pęzinka. Posiada liczne walory krajobrazowe, to gmina rekreacyjno-wypoczynkowa. Na jeziorem funkcjonuje publiczna plaża, w 2015 roku wybudowana molo.
Ok. 60% powierzchni Gminy stanowi obszar NATURA 2000. Duże kompleksy leśne, stanowiące ponad 25% powierzchni Gminy, bogate są w runo leśne i zasobne w zwierzynę łowną. Na ich obszarze znajduje się użytek ekologiczny "Stawy Lutkowskie" oraz rozległe Stawy Dzwonowskie, miejsca gniazdowania wielu gatunków ptaków. Jeziora wyróżniają się dużą czystością. Brzeg jeziora jest urozmaicony, w przeważającej części malowniczo zalesiony. Zatoki zarośnięte są trzciną i pochylającą się w stronę wody niską zielenią. Jezioro jest doskonałym miejscem do żeglowania i kajakowania, bogate w ryby słodkowodne, jest również rajem dla wędkarzy.


Zajmujemy się DORADZTWEM KREDYTOWYM oraz UBEZPIECZENIOWYM.

Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Jacek Karmazyn z siedzibą w Goleniowie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
SymbolMNI21496 Symbol SWO401206
Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA Rodzaj rynkuWTÓRNY
Cena cena w innych walutach 143 200 PLNCena w EURO30 430 €
Cena w USD31 117 $Cena za m280 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatSTARGARDZKI GminaMARIANOWO
MiejscowośćMARIANOWO Prawobrzeże /lewobrzeżeLEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki1 790 m2Szerokość działki (mb.)42
Długość działki (mb.)39 Kształt działkiNIEREGULARNY
Rodzaj działkiREKREACYJNA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Droga dojazdowaASFALTOWA Dostępne sieciEN. ELEKTR., PRĄD W DZIAŁCE
Energia elektrycznaJEST Nr Licencji19459