O nas

Mint Invest - to odzwierciedlenie naszego podejścia do nieruchomości i Klientów
Mint z języka angielskiego to mięta (jako synonim świeżości, nowatorskiego podejścia), ale przede wszystkim to MAJĄTEK.
Invest  z kolei oznacza inwestowanie.

Założycielkami firmy są Anna Boćko i Karolina Czerwińska - Karmazyn, które pośrednictwem nieruchomościami zajmują się od 2007 roku, natomiast nasza firma Mint Invest powstała w 2015 roku.

Anna Boćko jest Absolwentką Akademii Rolniczej na kierunku Ekonomia, specjalizacja Gospodarka Nieruchomościami. Posiada Licencję pośrednika nieruchomości numer 10795 nadana przez Ministerstwo Infrastruktury. W branży nieruchomości pracuje od 2009 roku, natomiast od 2015 roku, jest również doradczynią kredytową.

Karolina Czerwińska - Karmazyn jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Ekonomia oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego na kierunku Nieruchomości. Posiada licencję pośrednika nieruchomości numer 19459, nadaną przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Od 2007 roku pracuje jako pośredniczka nieruchomości.

Do naszego zespołu należą również Magdalena Kacprzak, Karolina Kurs oraz Anna Serej, które posiadają licencję pośrednika nieruchomości oraz mają wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Jako zespół doświadczonych doradców rynku nieruchomości, posiadających bogatą wiedzę, nowatorskie pomysły oraz pasję, w rzetelny i profesjonalny sposób podchodzimy do obsługi szeroko rozumianego rynku nieruchomości.

Od początku prowadzenia naszej firmy współpracujemy i obsługujemy firmy deweloperskie w naszym regionie. Do naszych klientów należą Marbud Sp. z o.o., Akropol Inwestycje Sp. z o.o., Murbud Developer, MK Developer, Steed S.A.

W trakcie dotychczasowych wieloletnich doświadczeń zwróciliśmy uwagę na wiele niezapełnionych przestrzeni w dziedzinie nieruchomości i obsługi klientów, które sukcesywnie staramy się uzupełniać, dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę naszym Klientom. 

Dla naszych Klientów jesteśmy kimś więcej niż tylko pośrednikami doprowadzającymi do zawarcia transakcji. Powierzając nam swój majątek - nieruchomość czy kapitał na jej zakup, Klient ma nie tylko pewność rzetelnej i starannej obsługi, ale również profesjonalne doradztwo m.in. rzeczoznawcy majątkowego, geodety, architekta, projektanta wnętrz, specjalistów z zakresu urbanistyki czy firm budowlanych.

Dzięki tak kompleksowej obsłudze Klient bezpiecznie nabywa nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym, gustownie urządzoną oraz sprawdzoną pod względem stanu technicznego.

Do naszych podstawowych usług należą:

  • kompleksowa obsługa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości
  • home staging nieruchomości
  • doradztwo z zakresu inwestycji w nieruchomości
  • doradztwo kredytowe
  • regulowanie stanu prawnego nieruchomości
  • obsługa inwestycji deweloperskich
  • zdjęcia z drona

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych nieruchomości. Oferta ta wciąż się poszerza, dlatego też zachęcamy Państwa do regularnego odwiedzenia naszej strony internetowej, jak również osobistego kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania pełnych informacji na temat ofert.   

Nasza firma należy do ZSPON - ZACHODNIOPOMORSKIEGO STOWARZYSZENIA POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCI. Dzięki temu możemy działać w SYSTEMIE WYMIANY OFERT i udostępniać nasze nieruchomości na stronach www prawie 90 biur nieruchomości w województwie Zachodniopomorskim, rozszerzając tym samym reklamę Państwa nieruchomości.

Liczymy, że biuro, które udało nam się stworzyć, spełni Państwa oczekiwania. Najlepszą zaś rekomendacją dla naszego biura będą zadowoleni Klienci, którzy za naszym pośrednictwem przeprowadzili udane transakcje i nadal chcą korzystać z naszych usług jednocześnie polecając nas innym.  Współpraca z nami to wygoda i komfort w podejmowaniu decyzji, a korzystając z naszych usług będziecie Państwo mieli uczucie doskonale wykonanej pracy i znakomitego interesu.

Nie działamy rutynowo. Każdego naszego klienta traktujemy INDYWIDUALNIE, starając się dokładnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować nasze działania do stawianych wymagań.

Serdecznie zapraszamy do współpracy - ZESPÓŁ MINT INVEST